14.1 C
Kaunas
Šeštadienis, birželio 03

Užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką Palangoje pareigūnams padeda policijos rėmėjai iš visos Lietuvos

Ar jau skaitėte?

Visą vasarą, kai į Palangą pailsėti plūsta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio šalių, poilsiautojų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti pasitelkiamos gausios policijos pajėgos – talkinti vietos kolegoms atvyksta pareigūnai iš visos Lietuvos. Negana to, kiekvieną savaitę padirbėti kurorte iš visos šalies atvyksta ir aktyviausi policijos rėmėjai. Savanoriškai policijai talkinantys, specialius kursus baigę asmenys, vykdo eismo saugumo kontrolę, stebi ir analizuoja vaizdo stebėjimo kamerų fiksuojamus vaizdus, prižiūri tvarką ir rūpinasi poilsiautojų saugumu paplūdimiuose, riedžiais ir triračiais patruliuoja pėstiesiems skirtose kurorto vietose. Šią vasarą tokiu būdu J. Basanavičiaus gatvėje patruliuodavę policijos rėmėjai sulaukė daug padėkų iš mažųjų poilsiautojų tėvelių – minioje mažieji pasimeta labai greitai, o šalia esantys ir gretai reaguojantys policijos rėmėjai pasimetėlius surasdavo itin operatyviai.

- Reklama -

Tarp kasdienybės ir geismo. Kaip išsaugoti aistrą ilgalaikiuose santykiuose


Policijos rėmėjai fiksuoja pažeidimus ir informaciją apie juos perduoda policijos pareigūnams. Pavyzdžiui – liepos mėnesio pabaigoje, kurorto Žvejų g., policijos rėmėjų pastangomis buvo nustatytas neblaivus vairuotojas. Pribėgusi moteris jiems pasakė, kad neblaivus vyras įsėdo į automobilį ir ketina vairuoti. Policijos rėmėjai reagavo nedelsiant ir nurodytą automobilį greitai sustabdė. Atvykę pareigūnai „Volkswagen“ vairavusiam, 1991 m. gimusiam vyrui nustatė 1,77 prom. neblaivumą. Vairuotojas buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281(1) str. 1 d.

Iniciatyvius, aktyvius ir fiziškai ištvermingus jaunuolius, norinčius neatlygintinai padėti policijai, pareigūnai kviečia tapti policijos rėmėjais ir ragina kreiptis el. paštu: aurelija.studencova@policija.lt

Šiuo metu Klaipėdos apskrityje policijos pareigūnams talkina 76 policijos rėmėjai, kurie per 2022 m. pirmą pusmetį bendrai dirbo beveik 2000 val.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariato informacija

- Advertisement -
[td_block_12 limit="2" offset="1"]
[td_block_12 limit="20" offset="3"]
spot_img