15.1 C
Kaunas
Sekmadienis, gegužės 26

UAB „Vilkaviškio vandenys“ rugsėjo 25-29 dienomis gyventojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu

Ar jau skaitėte?

Pranešame, kad keičiasi UAB „Vilkaviškio vandenys“ administracijos ir klientų aptarnavimo vietos adresas. Dėl persikėlimo į kitas patalpas rugsėjo 25-29 dienomis gyventojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu, naudojant savitarnos sistemą). Nuo 2023 m. spalio 2 d. gyventojų lauksime adresu Dvaro g. 8, Paežerių k., Šeimenos sen., Vilkaviškio r. sav.

- Reklama -

Nuolat skatiname vartotojus mūsų teikiamas paslaugas užsakyti ir už jas sumokėti elektroninėje erdvėje. Džiaugiamės, kad vis daugiau gyventojų naudojasi sudarytomis galimybėmis paslaugas ar išduodamas pažymas užsakyti, geriamojo vandens skaitiklių rodmenis deklaruoti elektroninių ryšių priemonėmis (el. paštu, telefonu ar kt.) ar naudojantis savitarna. Dauguma vartotojų renkasi už suteiktas paslaugas mokėti įmokų priėmimo terminaluose, prekybos centrų kasose, naudojantis Lietuvos pašto bei kitų finansų ar mokėjimo įstaigų paslaugomis.

Gyventojai, kurie mieliau rinksis mūsų paslaugas užsakyti ar už šias paslaugas sumokėti klientų aptarnavimo vietoje, o ne pasinaudodami bet kuria iš kitų paslaugų užsakymo ar atsiskaitymo galimybių, atvykę naujuoju adresu (Dvaro g. 8, Paežerių k., Šeimenos sen., Vilkaviškio r. sav.) ir toliau galės:

  • sudaryti sutartį dėl geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo;
  • sumokėti už paslaugas;
  • gauti prisijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros sąlygas;
  • gauti pažymą kompensacijai už individualius nuotekų valymo įrenginius;
  • kreiptis kitais UAB „Vilkaviškio vandenys“ veiklos klausimais.

UAB „Vilkaviškio vandenys“ laboratorijos adresas nesikeičia. Dėl geriamojo vandens tyrimų atlikimo bei kitų laboratorijos teikiamų paslaugų ir toliau prašome kreiptis adresu Lobiškių g. 27, Vilkaviškis.

Juridinio asmens rekvizituose nurodomas UAB „Vilkaviškio vandenys“ buveinės adresas nesikeičia, tačiau mums skirtą korespondenciją prašytume siųsti naujuoju administracijos adresu Dvaro g. 8, Paežerių k., Šeimenos sen., Vilkaviškio r. sav.

- Reklama -

Suprantame, kad klientų aptarnavimo vietos perkėlimas daliai gyventojų gali sudaryti nepatogumų, todėl, esant poreikiui, negalinčius atvykti gyventojus kviečiame skambinti mums tel. (8 342) 60100 ar rašyti el. paštu info@vilkvand.lt. Kartu tikrai rasime visiems priimtiną sprendimą.

- Reklama -
Taip pat skaitykite:  Prezidento siūlymuose Seimo rudens sesijai – žingsniai gerovės valstybės link

UAB „Vilkaviškio vandenys“ informacija

- Advertisement -
spot_img