15.1 C
Kaunas
Sekmadienis, gegužės 26

Šventinį savaitgalį Kėdainių rajone bus įrengti 5 patikrinimo postai

Ar jau skaitėte?

- Reklama -

Kėdainių rajono savivaldybė bendradarbiaus su policija ir padės blokuojant įvažiavimus į miestą bei patruliuojant Velykų šventės dienomis. Kaip jau šią savaitę pranešė LR Vyriausybė, šį artėjantį šventinį savaitgalį visuose iš šalies miestų  vedančiuose keliuose bus policijos postai, budės policijos ekipažai. Ruošiamasi uždėti net betonines užtvaras.

Suplanavo miesto uždarymo kelius

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, administracijos direktorius Arūnas Kacevičius diskutavo su Kėdainių rajono policijos komisariato viršininku Alvydu Vaina ir tarėsi su seniūnijomis, kaip geriau kontroliuoti įvažiavimus, o kuriuos kelius blokuoti visiškai. Jau parengtas preliminarus iš miesto vedančių kelių uždarymo planas. Visuose numatytuose postuose ir nuošaliose vietose bus tikrinamos transporto priemonės.

Ką reikia žinoti gyventojams: nuo penktadienio 20 valandos iki pirmadienio 20 valandos bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės  miestus ir miestelius. Išimtys bus taikomos tiems, kurie į kitą miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės tie, kurie jame turi nuosavo nekilnojamojo turto. 

- Reklama -
 

Jei žmonėms kyla klausimų, specialiai visą šventinį savaitgalį dirbs policijos informacijos centras, kuris teiks žmonėms visą būtiną informaciją. Jei būtina vykti ir turite klausimų, pasiskambinkite telefonu 8 700 60 000.

- Reklama -

Meras prašo drausmės ir kantrybės

Rajono meras Valentinas Tamulis labai prašo žmonių būti supratingiems. Meras puikiai supranta, kaip nuoširdžiai mes visi pasiilgome savo artimųjų ir kokios brangios mums yra šios šventės, tačiau ne tam kasdien aukojasi visos šalies ir mūsų rajono medikai, vairuotojai, pardavėjai, pareigūnai, tarnybos, šauliai ir savanoriai, socialiniai darbuotojai ir savivaldybės tarnautojai,  kad imtume ir viską lengvabūdiškai sugriautume per vieną savaitgalį. „Dar kartą nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie šias keturias karantino savaites dirbo ekstremaliomis sąlygomis ir visiems mūsų krašto žmonėms, kurie saugojo savo sveikatą ir elgėsi nepriekaištingai. Tai jūsų dėka mes nesame koronaviruso židinys. Tai labai svarbu mums visiems, Jums ir Jūsų artimiesiems. Būkime drausmingi ir kantrūs”,  ̶  prašo rajono meras Valentinas Tamulis.

Taip pat skaitykite:  Vilkaviškyje rastas sudegęs vyro kūnas

Patruliuoja jungtinės pajėgos

Kėdainių rajono savivaldybė ėmėsi iniciatyvos ir anksčiau. Šis savaitgalis bus  jau trečias, kai mieste  patruliuoja jungtinės Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus, policijos,  policijos rėmėjų ir šaulių pajėgos. Ir šį savaitgalį taip pat bus vykdomi reidai bei palaikoma tvarka.

 

kontroliuoti asmenų judėjimą ir suvaldyti situaciją Velykų savaitgalį.

- Advertisement -
spot_img