6.1 C
Kaunas
Pirmadienis, rugsėjo 25

Plaukimas baidarėmis – viena geriausių aktyvių pramogų visai šeimai

Ar jau skaitėte?

Vasara – tai metų laikas, kuris tiesiog pulsuoja atostogų nuotaikomis. Tai laikas, kai galime pasilepinti šiltais saulės spinduliais, patirti įvairių nuotykių bei lengvai atitrūkti nuo kasdienybės, kad ir porai valandų. Nuo kasdienybės atitrūkti puikiai padeda aktyvus laisvalaikis, plaukiojant baidarėmis, nes tokių pasiplaukiojimų metu ne tik pasiilsi protas, kūnas pasikrauna gerosios energijos, bet ir itin smagiai bei turiningai praleidžiamas laikas su draugais ir šeimos nariais.

- Reklama -

Kodėl pasiplaukiojimas baidarėmis yra viena geriausių aktyvių pramogų?

Pasiplaukiojimas baidarėmis, pavyzdžiui, Neries upe iš tiesų yra viena geriausių ir paklausiausių aktyvių pramogų. Taip yra todėl, kad pasiplaukiojimai baidarėmis nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, yra saugūs bei užtikrinantys išskirtinius potyrius ir nepamirštamas akimirkas, praleistas gamtoje su gera kompanija. Baidarių nuoma Vilniuje, Vilniaus rajone ir visoje Aukštaitijoje įgalina rinktis įvairų plaukimo laiką, t. y. plaukti galite tiek visomis darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek švenčių dienomis.

Pasiplaukiojimai baidarėmis skirtingomis upėmis

Plaukiantiems pirmą kartą arba norintiems ramaus pasiplaukiojimo, patartina rinktis pasiplaukiojimus plačiąja Nerimi. Ši upė dėl savo pločio yra mažiau aikštinga. Joje praktiškai nėra netikėtų kliūčių, todėl kai kuriose jos atkarpose pasiplaukiojimai galimi ne tik dieną, bet ir leidžiantis saulei. Vokės upė kaprizingesnė. Pasiplaukiojimas ja yra įvairiapusiškesnis, t. y., kai kuriose atkarpose upė rami, todėl galite mėgautis ramiu pasiplaukiojimu, o vietomis upė srauni, todėl pareikalaus iš Jūsų didesnio susitelkimo bei pastangų, norint įveikti sraunesnę upės tėkmę bei jos vingius. Pažymėtina, kad plaukiant Vokės upe turėtumėte būti pasiryžę tam, kad priplauksite ir tokių vietų, kuriuose teks imti baidarę į rankas ir ją pernešti. Norintiems aktyvesnio, iššūkio kupino plaukimo patartina rinktis Vilnelę. Norintiems kelių dienų baidarių išvykų su nakvyne, patartina rinktis itin skaidriu vandeniu pasižyminčias Merkio arba Žeimenos upes. Pažymėtina, kad pasirinkus standartinius maršrutus, pasiplaukiojimas gali trukti nuo 2 val. iki 4,5 val. Žinoma, būtinybės rinktis vien tik standartinius maršrutus nėra. Galite susidaryti ir savo pageidaujamą individualų maršrutą.

 

- Advertisement -
spot_img