15.1 C
Kaunas
Sekmadienis, gegužės 26

Gal atpažįstate nuotraukoje užfiksuotą vyrą?

Ar jau skaitėte?

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet dar praėjusių metų gruodžio 27 d. Kaune, Baltų pr. esančioje gydymo įstaigoje, dingo iš rankinės piniginė, kurioje buvo grynieji pinigai ir banko kortelės su PIN kodais. Dėl šio įvykio patirta 1682 eurų žala. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

- Reklama -

Gyventojus, atpažįstančius nuotraukoje užfiksuotą vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8700 60649, 8 37 30 34 50 arba rašyti el. paštu monika.zaleckyte@policija.lt.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities VPK informacija

Taip pat skaitykite:  Išaiškinti sukčiai, apgaule pasisavinę draudimo išmokas
- Advertisement -
spot_img