14.8 C
Kaunas
Penktadienis, gegužės 03

Šeštadienis rankinio lygoje: nesunkios „Grifo“ ir „Kauno Ąžuolo“ pergalės ir atkakli kova Vilniuje

Ar jau skaitėte?

Lietuvos rankinio lygoje šeštadienį vyko trejos rungtynės. HC „Utena“ namuose priėmė Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“, RK „Šiauliai“ pasitiko RK „Kauno Ąžuolą“, o sostinėje HC „Amber“ susigrūmė su HC „Molėtais“.

„Utena“ neatlaikė „Grifo“ išbandymo

Nuo pirmųjų kėlinio minučių Panevėžio rankininkai perėmė iniciatyvą ir aikštelės šeimininkams nė karto neleido priartėti. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 10 įvarčių (21:11). Antrajame kėlinyje uteniškiai žaidė užtikrinčiau, tačiau pavyti priešininkų neįstengė. „Grifas“ padidino tempą ir užbaigė rungtynes laimėdamas rezultatu 42:29.

HC „Utena“ gretose išsiskyrė Mantas Zabulis – 11 (1 iš 7 m), Dovydas Vitkus – 5 ir Deivydas Čipkus – 4.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Karolis Piragis – 7, Evaldas Vėta – 5 ir Danielius Kairys – 5 (1 iš 7 m).

„Kauno Ąžuolas“ išsivežė nesunkią pergalę

Šiauliuose „Kauno Ąžuolas“ per daug nepavargo. Po septynių minučių apylygio žaidimo kauniečiai serija 10:0 palaidojo šiauliečių viltis laimėti. Po šio smūgio „Šiaulių“ rankininkai mėgino atsitiesti, tačiau arčiau nei 7 įvarčiais nepriartėjo. Rungtynes rezultatu 27:19 laimėjo „Kauno Ąžuolas“.

RK „Šiauliai“ gretose labiausiai pasižymėjo Mindaugas Nakvosas – 5 (1 iš 7 m) ir Rokas Lesčinskas – 4.

RK „Kauno Ąžuole“ kamuolį dažniausiai į vartus pataikė Vilius Juozaitis – 8, Karolis Jankauskas – 7 (1 iš 7 m) ir Arminas Stankūnas – 6.

Atkaklioje kovoje „Amber“ laimėjo namuose

Palengva įsibėgėjusiame žaidime žingsniu priekyje buvo „Amber“ rankininkai savo priešininkus laikydami 3-5 įvarčių atstumu, o antrajam kėliniui įpusėjus Vilniaus komanda savo atotrūkį padidino iki 9 įvarčių (30:21). Iki rungtynių galo persvara aptirpo, bet „Amber“„Molėtų“ šventė pergalę rezultatu 37:33.

HC „Amber“ komandoje sirgalius labiausiai džiugino Laurynas Pacevičius – 11 (6 iš 7 m), Romas Aukštikalnis, Alan Bogdiun bei Tadas Tumosas – po 5.

Taip pat skaitykite:  Renkamės raketes: į ką svarbu atkreipti dėmesį?

HC „Molėtai“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Mindaugas Agurkis – 10 ir Giedrius Semėnas – 9.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks kitą šeštadienį. Uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ priims Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.