15.1 C
Kaunas
Sekmadienis, gegužės 26

Nuo gegužės pabaigos į pajūrį bus galima keliauti „Pajūrio ekspresu“

Ar jau skaitėte?

Gegužės 31-ąją startuoja vasaros maršruto pirmasis traukinys „Pajūrio ekspresas“. LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ skelbia, kad reisai šiuo traukiniu bus vykdomi iki rugpjūčio 25 dienos, o bilietų prekyba jau vyksta. 

- Reklama -

Anot bendrovės, jungtiniais traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp sostinės ir Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei Juodkrantės. Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje.

Nurodoma, kad bilietų kainos šiemet išliks tokios pačios, kaip ir pernai – tęstinio maršruto standartiniai antros klasės bilietas iki Palangos kainuos 27,2 euro, iki Nidos – 28,3 euro.

Visą vasarą „Pajūrio ekspreso“ traukiniai iš Vilniaus išvyks penktadienių popietėmis ir šeštadienių rytais. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais:

Remiantis „LTG Link“ duomenimis, kasmet šiuo maršrutu pasinaudoja apie 5 tūkst. keleivių. kaičiuojama, kad vien pernai jungtiniais traukinių ir autobusų reisais keliavę žmonės sutaupė apie 115 tonų CO2. 

- Reklama -

- Reklama -

 

Taip pat skaitykite:  Šiandien Lietuvoje bus giedra ir sausa. Aukščiausia temperatūra 27–32 laipsniai
- Advertisement -
spot_img