Klaipėdoje vogtą „VW Golf“ pareigūnai tą pačią dieną aptiko Papilėje

0
85

IMG_1007Pirmadienio rytas nebuvo itin malonus 23 metų piliečiui, kuris neberado Klaipėdoje, S. Šimkaus g. namo kieme palikto 1998-ųjų laidos automobilio „VW Golf“. Apie vagystę pranešęs policijai, nukentėjusysis užsiminė, kad automobilį galėjo pasisavinti jam pažįstamas asmuo.

Žinia apie vogtą švediškais valstybiniais numeriais žymėtą „VW Golf“ pasiekė ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnus, mat buvo gauta informacijos, jog automobiliu galimai judama Akmenės link. Sutelkus dėmesį vogtai transporto priemonei rasti, Akmenės r. PK Viešosios policijos skyriaus pareigūnas, nurodytus požymius atitinkančią „VW Golf“ pastebėjo riedančią Papilės miestelio gatve. Sustabdžius automobilį ir patikrinus už jo vairo sėdėjusį Klaipėdoje gyvenantį 26-erių vairuotoją, nustatyta, kad vogtą transporto priemonę jis vairavo būdamas neblaivus – į alkotesterį vyras „pripūtė“ 1,50 promilių. Be to, pilietis už automobilio vairo sėdo ne tik išgėręs, bet ir neturintis teisės vairuoti. Tokios patirties vyras jau turėjo, tik šįkart jo vairuojamas automobilis buvo vogtas. Kaip paaiškėjo, vagystė šiam asmeniui taip pat nesvetima veikla, mat praeityje jis jau buvo teistas.

Neblaivus automobilio vagyste įtariamas asmuo perduotas Klaipėdos apskr. VPK pareigūnams, kurie dėl automobilio vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Įtariamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki šešerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Telšių apskr. VPK informacija