Kaunas
Penktadienis, kovo 29

„Trakai“ atėmė taškus iš čempiono

Ar jau skaitėte?

Šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ prarado pirmuosius taškus „SMScredit.lt A lygoje“. Sostinės komanda pirmoji įmušė įvartį III-ojo turo rungtynėse prieš „Trakus“, tačiau persvaros neišsaugojo – 1:1 (0:1). Lygiosiomis šiandien sužaidus Gargždų „Bangai“, čempionate neliko taškų nepraradusių komandų.

Nors aikštės šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau Paulius Grybauskas jau 8-ąją rungtynių minutę buvo priverstas išimti kamuolį į vartų tinklo. Andrezinho neišlaikė kamuolio dviejų varžovų apsuptyje netoli baudos aikštelės, šis atriedėjo laisvam Jakubui Wilkui. Legionierius iš Lenkijos labai tiksliu smūgiu į tolimą kampą savo progos nepraleido.

18-ąją minutę už galvos griebėsi Andrius Velička. Be priežiūros prie vartininko aikštelės paliktas puolėjas po Ramūno Radavičiaus perdavimo nesugebėjo smūgiu galva pataikyti į vartus.

„Žalgirio“ puolėjas po nominalių svečių kontratakos buvo nugriautas netoli baudos aikštelės 32-ąją minutę. Baudos smūgį atlikęs J.Wilkas buvo labai arti antrojo savo ir komandos įvarčio, bet kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų.

Po keturių minučių savo progos neišnaudojo Artūras Žulpa. J.Wilkas komandos draugui gražiai numetė kamuolį krūtine, sulaukęs aukšto Andrezinho perdavimo iš kairiojo krašto, tačiau vilniečiui smūgis nuo baudos aikštelės linijos nepavyko.

Kėlinio pabaigoje nusivylę liko „Trakų“ gerbėjai, kai idealia proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo Linas Klimavičius. Po Vytauto Lukšos baudos perdavimo gynėjas laisvas iššoko prieš vartus, tačiau smūgiu galva į vartus nepataikė.

58-ąją minutę „Žalgiris“ surengė reto grožio ataką. Linas Pilibaitis su Andro Švrljuga perdavimais baudos aikštelėje sudraskė „Trakų“ gynybą, tačiau baigiamasis Andrezinho smūgis buvo per silpnas ir vartininkui sunkumų sugauti kamuolį nekilo.

Auksinė futbolo taisyklė „neįmuši tu – įmuša tau“ pasitvirtino eilinį kartą. Po perdavimo iš aikštės gilumos Tadas Labukas galva numetė kamuolį Jurijui Mamajevui, kuris gražiu tolimu smūgiu išlygino rezultatą 66-ąją minutę.

Taip pat skaitykite:  Stalo šventės dieną Palangai rekordą neš aitvarai

Į puolimą pakilę vilniečiai ėmė kurti progas. Po trijų minučių klastingai iš toli į vartus smūgiavus A.Žulpai, P.Grybauskas nesugebėjo sugauti prieš jį atšokusio kamuolio. Vartininko laimei, pirmieji prie jo suskubo Trakų ekipos gynėjai.

78-ąją minutę privalėjo įmušti L.Pilibaitis, kai niekieno neprižiūrimas įkirto į vartininko aikštelę ir neįtikėtinai smūgiu galva į vartus nepataikė po J.Wilko idealaus perdavimo.

90-ąją rungtynių minutę stadione susirinkę „Žalgirio“ gerbėjai ėmė reikalauti 11m. baudinio, manydami, kad „Trakų“ gynėjas ranka sustabdė kamuolį po Krisčio Andreou smūgio. Teisėjo švilpukas tylėjo.

Rungtynių didvyriu galėjo tapti J.Wilkas. Lenkas jau per arbitro pridėtą laiką gražiu apvedančiu smūgiu ties baudos aikštelės prieigomis pasiuntė kamuolį į tolimą viršutinį vartų kampą. Trakiškius išgelbėjo skersinis.