Joninių vakarą Šiaulių apskrityje – be teisių ir neblaivūs vairuotojai, vienas jų baudą gavo namų kieme

0
82

policijaIlgąjį vasaros savaitgalį miestai ištuštėję, automobilių gatvėse kur kas mažiau, tačiau neblaivių vairuotojų netrūksta. Šiaulių apskrities policija penktadienį aktyviai dirbo ne tik Šiaulių, bet ir rajono miestelių keliuose.

Iš viso Joninių vakarą Šiaulių apskrityje protokolai surašyti 2 neblaiviems automobilių vairuotojams. Vienas jų nubaustas savo namų kieme. Policijos pareigūnai Šeduvoje pamatė iš namo kiemo išvažiuojantį automobilį, tačiau vairuotojas, pastebėjęs policijos mašiną, greitai nėrė atgal. Pareigūnams kilo įtarimas, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Spėjimai pasitvirtino. Vyras į alkoholio matuoklį pripūtė 1,12 promilės. Jis aiškino, kad prieš sėsdamas už vairo išgėrė butelį alaus, o važiuoti ketino į parduotuvę, kuri nuo jo namų vos už 100 metrų.

Kitas automobilio vairuotojas įpūtė 0,54 promilės. Taip pat sučiuptas išgėręs (1,84 prom.) ir be teisių motoroleriu važinėjantis gyventojas. Vairuojančių be teisių būta ir daugiau. Trumpiausią metų naktį pasivažinėti, neturėdami teisės vairuoti, nusprendė 3 gyventojai. Vienas aiškino, kad vasarą į gimtinę grįžo iš Švedijos ir kaip tik ruošėsi „laikytis teises“.

Netoli Šeduvos pareigūnams įkliuvo ir išgėręs dviratininkas. Alkotesteris parodė 2,08 prom. girtumą. Vyras jau anksčiau yra baustas už tai, kad neblaivus vairavo automobilį.

Pareigūnams teko skubėti spręsti ir nekasdieninių situacijų – pranešta apie viename miestelyje, ant kelio pravažiuoti trukdantį šunį su būda. Atvykę pareigūnai surado šuns šeimininką, kuris augintinį ir jo būdą pašalino nuo kelio.