Geras auto servisas be keltuvo – nefunkcionalus

0
66

Suprantama, kad transporto priemonių savininkams jokio skirtumo, kokią įrangą turi servisas, kadangi jie tik nori, kad atsiradus bet kokiems gedimams – jie būtų sutvarkyti. Tiesa, pasidomėti kartais plačiau verta, kadangi servisas su gera įranga darbus atlieka ne tik greičiau, tačiau ir kokybiškiau, o juk to dažniausiai klientai ir siekia.

Pavyzdžiui, automobilinis keltuvas, kuris taupo laiką, paslaugas daro kokybiškesnes, kadangi net ir rimti gedimai bus sutvarkyti efektyviai. Svarbiausia – tinkama įranga.

Keltuvų galimybės – labai skirtingos

Pradėsime nuo to, kad keltuvai yra labai skirtingi, tad ieškant labiausiai tinkamo savo servisui – geriausia tartis su pardavėjais, kurių patirtis, šiuo atveju, tampa neįkainojama. Juk įranga gali būti skirta lengvosioms transporto priemonėms, taip pat – sunkvežimiams bei kitai įrangai.

Mažuose servisuose dažniausiai pasirenkami tokie patys keltuvai kaip ir saviems poreikiams. Tai dažniausiai yra dviejų kolonų keltuvai, kurie vertinami ne tik dėl mažesnės kainos, tačiau ir mažesnių gabaritų.

Tuo tarpu ypač dideliuose servisuose dažniausiai pasirenkami keltuvai yra masyvesni, gali būti net 6 kolonų, kurie išlaiko ypač didelį svorį. Jie yra skirti sunkiai technikai kelti, pavyzdžiui, sunkvežimiams, žemės ūkio įrangai.

Kaip atrasti kokybę?

Žinoma, automobilinis keltuvas gali būti ir yra labai skirtingos kokybės, tad kai norisi geriausios – teks skirti šiek tiek laiko charakteristikų vertinimui. Labai svarbu juos pirkti patikimose prekybos vietose, kurios pristatomos kaip saugios. Tokiu atveju galite būti tikras, kad įranga veiks puikiai, svarbiausia, kad ji nesužeis meistro darbo metu.

Liūdna, tačiau pasitaiko tokių atvejų. Dažniausiai tuomet, kai perkama labai pigi, dažnai iš Kinijos importuota įranga. Ji gaminama iš prastos kokybės metalo, kuris gana greitai praranda savo funkcionalumą, greičiau dėvisi, galiausiai, net kelia pavojų.

Darbų greitumui

Geras kaltuvas gali suteikti darbams kur kas greičiau. O kuo daugiau darbų per trumpą laiko tarpą bus atlikta – tuo ir uždarbis bus didesnis, o juk to ir yra siekiama. Juolab, tokiais servisais kur kas labiau pasitiki klientai, jie atrodo patikimesni, kuria geresnės reputacijos įvaizdį.