Vilnietės padėka Radviliškio policininkams

0
68

???????????????????????????????Šiaulių apskrities policijos Radviliškio rajono komisariatą pasiekė vilnietės Jūratės laiškas, kuriame ji dėkoja Prevencijos poskyrio tyrėjams Mariui Kondrotui ir Vitalijui Kurandai už pagalbą ir moralinį palaikymą eismo įvykyje, kurį ji patyrė šių metų sausio 29 d. rytą kelyje Panevėžys – Šiauliai.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti Radviliškio rajono policijos pareigūnams Mariui Kondrotui ir Vitalijui Kurandai už suteiktą pagalbą. Kelyje Panevėžys – Šiauliai, netoli Pociūnų, mano vairuojamas automobilis slidžiame kelyje nuslydo į priešpriešinę eismo juostą ir nulėkė nuo kelio. Pro šalį važiavę pareigūnai ne tik padėjo ištraukti automobilį, bet ir patikrino jo techninę būklę ir įsitikino, ar galiu saugiai toliau važiuoti. Pareigūnai buvo labai mandagūs, perspėjo, kad priekyje dar bus nesaugių kelio atkarpų.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už pagalbą ir labai geras emocijas, kurias paliko susitikimas su policija“, – rašo moteris, linkėdama kuo geriausios sėkmės visam Radviliškio rajono policijos komisariato kolektyvui.

Šiaulių apskr. VPK informacija