Kaunas
Ketvirtadienis, kovo 28

Vakarų Lietuvos derbyje „Palanga“ pratęsė pergalių seriją

Ar jau skaitėte?

pergalePo gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino visų prognozes. Po atkaklios ir emocijų kupinos kovos palangiškiai pratęsė pergalių seriją, įsirašė dar 3 taškus į savo sąskaitą ir įveikė principinį varžovą rezultatu 4:2.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviai ir tiek viena tiek kita komanda stengėsi kuo greičiau prasibrauti link varžovų vartų. Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, nes jau 10-ąją rungtynių minutę kamuolį į „Minijos“ vartų tinklą pasiuntė Gvidas Juška. Kieta kova tesėsi ir toliau, o šį kartą savojo šanso sulaukė ir kretingiškiai, kai 21-ąją minutę vienas prieš vartininką likęs Evaldas Garbauskas smūgiavo kamuolį link vartų, o šis atsimušęs į virpstą įskriejo į vartų tinklą – 1:1. Šiame sezone jau įprasta, kad palangiškiai praleidę įvartį supyksta ant savęs ir pradeda žaisti su dviguba energija, todėl neilgai trukus Lukas Baranauskas vėl išvedė „Palangą“ į priekį ir rezultatas 29-ąją minutę tapo 2:1. Prabėgus dešimčiai minučių ir kėliniui einant į pabaigą, tas pats Lukas Baranauskas po grubios Kretingos klubo vartininko klaidos įmušė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse ir dar labiau padidino Palangos komandos persvarą – 3:1. Per likusias kelias minutes pirmajame kėlinyje daugiau niekam nepavyko pasižymėti.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo FK „Palangos“ futbolininkai, kurie bandė pavojingomis atakomis dar labiau padidinti atotrūkį nuo konkurentų. Deja, bet palangiškiams iki pelnyto įvarčio pritrūkdavo sėkmingo atakos užbaigimo. Liejantis aistroms ir vykstant įnirtingai dvikovai, 60-ąją minutę Kretingos komandos atstovai surengė sėkmingą ataką, kurios smaigalyje ir vėl atsidūrė Evaldas Garbauskas bei atlikęs smūgį kamuolys dar kartą atsimušė į virpstą ir įskriejo į vartus – 3:2. Rezultatas tapo labai slidus ir tai supratę palangiškiai šiek tiek pradėjo spausti priešininkus. Spaudimas pasiteisino ir po perimto kamuolio „Palanga“ suskubo į Kretingos komandos baudos aikštelę, o čia 70-ąją rungtynių minutę kretingiškiai stumtelėjo vieną iš Palangos žaidėjų ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir dubliu šiose rungtynėse taip pat pasižymėjo Gvidas Juška – 4:2. Per likusį varžybų laiką „Palanga“ dar buvo surengusi keletą pavojingų atakų, bet rezultato padidinti taip ir nepavyko, o teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių pabaigą bei užfiksavo galutinį rezultatą 4:2 FK „Palangos“ komandos naudai.

Rungtynių statistika

Taip pat skaitykite:  Savaitgalį pareigūnai nustatė penkis neblaivius vairuotojus

Startinė “Palangos” sudėtis:  M. Adamonis, L. Vaitkus, M. Bitinas, M. Kazlauskas, G. Žilys, A. Skurdelis, M. Stonkus, S. Urbys, G. Juška, J. Kasparavičius, L. Baranauskas.

Atsarginiai: E. Grudys, S. Juška, M. Kura, E. Ditmonas, T. Gudauskas, M. Perepliotovas.

Palangos „Palanga“ – Kretingos „Minija“ 4:2 (3:1)

Įvarčiai:  10 min. Gvidas Juška (1:0), 21 min. Evaldas Garbauskas (1:1), 29 min. Lukas Baranauskas (2:1), 39 min. Lukas Baranauskas (3:1), 60 min. Evaldas Garbauskas (3:2), 70 min. Gvidas Juška (4:2).

Įspėjimai: 31 min. Linas Vaitkus – geltona kortelė („Palanga“), 36 min. Artūras Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“).