Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Vaikams, senjorams, neįgaliesiems – nemokamos Panevėžio miesto sporto salės

Siekdama paskatinti daugiau gyventojų (ypač mažuosius, senjorus) sportuoti, suteikti geresnes sąlygas neįgaliesiems, Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino naujas Kūno kultūros ir sporto centro teikiamų paslaugų kainas.

Nuo šiol darželinukai (su lydinčiu asmeniu), neįgalieji ir senjorai (nuo 65 m.), pateikę dokumentą, iš anksto suderinę laiką treniruotėms ir varžyboms sporto bazėmis galės naudotis nemokamai. Už gautas paslaugas apmokės Savivaldybė.

Geresnės sąlygos suteikiamos miesto sporto organizacijoms – varžybų organizavimas krepšinio sporto salėje (Beržų g. 48) joms kainuos pigiau (8 arba 10 Eur už valandą).

Keičiasi ledo arenos įkainiai. Suaugęs žmogus už apsilankymą mokės 2,5 Eur vienkartinį įėjimo mokestį, pensininkai, neįgalieji, studentai ir moksleiviai (pateikę dokumentą) – 1,25 Eur. Planuojama, kad ledo sezonas mieste prasidės lapkričio 2 d.

Specialus arenos nuomos mokestis – 5 Eur/val. – bus taikomas ne tik ledo ritulio, bet ir dailiojo čiuožimo užsiėmimus vaikams (iki 18 metų) vykdančioms sporto organizacijoms.

Brangstant komunalinėms paslaugoms, pakoreguoti beveik visų KKSC bazių teikiamų paslaugų tarifai.

Savivaldybė kviečia miesto ikimokyklines įstaigas, neįgaliųjų organizacijas ir senjorus kreiptis į KKSC, kad galėtumėte sutarti sau patogų laiką ir nemokamai sportuoti KKSC salėse ir bazėse.

Kontaktinis asmuo – KKSC metodininkė Kristina Baltramaitytė (tel. 8 45 58 28 91, el. paštas sportas@pkksc.lt).

Asta Sarapienė
Vyriausioji komunikacijos specialistė
Panevėžio miesto savivaldybės administracija

123456