Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Telšiuose atnaujinamos gatvės

Vilniaus gatvės rekonstrukcijaTelšiuose atnaujinama dalis Vilniaus gatvės, o netrukus darbai prasidės ir Tryškių gatvėje, bus atliekamas kapitalinis jos remontas. Nuvykęs į Vilniaus gatvę, Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas domėjosi, kaip vyksta darbai.

Tvarkoma Vilniaus gatvė

Neseniai prasidėjo Vilniaus gatvės dalies kapitalinio remonto darbai. Darbų vertė siekia 98 tūkst. 700 eurų. Lėšos gautos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos pagal Kelių priežiūros ir plėtros (KPP) programą. „Nestovime vietoje ir nuolat ieškome finansavimo šaltinių, kad pagerintume sąlygas gyventojams“, – sakė P. Kuizinas ir pažymėjo, kad miesto ir rajono kelių bei gatvių būklei gerinti daug pastangų deda LR Seimo narys Valentinas Bukauskas.

Rekonstruojamos gatvės atkarpos ruožo pradžia – sankryža su Luokės gatve, pabaiga – įvažiavimas ties Vilniaus gatvės 2 numeriu pažymėtu namu. Planuojama, kad darbai bus baigti šios vasaros pabaigoje.

Dalyje Vilniaus gatvės bus atnaujintas asfaltas, suprojektuoti ir įrengti kelio bei vejos bortai, atnaujinta šaligatvių danga. „Įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas susijungs su Masčio pakrantėje esančiais takais. Atsižvelgiame į visos bendruomenės poreikius, tad takeliai bus pritaikyti ir neįgaliesiems. Atkarpoje atsiras keturi LED šviestuvai“, – kalbėjo rajono meras.

Darbus atlieka UAB „VVARF“. Su P. Kuizinu susitikęs darbų vadovas patikino, kad gaminių techniniai rodikliai ir darbams skirtos medžiagos atitinka Lietuvos Respublikos techninių normatyvų ir standartų reikalavimus. „Prašome gyventojų kantrybės ir supratimo. Nesant būtinybės siūlome aplenkti šią kelio atkarpą tam, kad darbuotojai galėtų operatyviai ir saugiai atlikti darbus“, – sakė UAB „VVARF“ atstovas.

Tryškių gatvės kapitalinis remontas

Telšių rajono savivaldybė netrukus pradės įgyvendinti dar vieną projektą – bus atliekamas kapitalinis Tryškių gatvės remontas. Darbams paskelbtas Viešųjų pirkimų konkursas. Projekto vertė – per 300 tūkst. eurų. Lėšos taip pat skiriamos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos pagal KPP programą. „Jei pirkimų procedūros vyks sklandžiai, darbus planuojama pradėti vasaros pabaigoje ir jie truks iki 2018-ųjų metų“, – informavo P. Kuizinas.

Pėsčiųjų ir dviračių takas nusidrieks per visą Tryškių gatvę, bus įrengti LED šviestuvai, atnaujinta veja. Remontuojamos atkarpos ilgis sieks 1 kilometrą 300 metrų: ruožo pradžia – nuo Tryškių ir Luokės gatvių sankryžos iki ženklo „Gyvenvietės pabaiga“, 1,5 metro pločio šaligatvis bus įrengtas dešinėje kelio pusėje. Tryškių gatvėje atsiras dvi naujos automobilių stovėjimo aukštelės: prie parduotuvės „Žaliasis raistas“ ir turgaus teritorijos.

Projekto metu bus sujungtas naujai tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Degaičių iki pervažos (projektą įgyvendina VšĮ „Telšių keliai“) su Masčio ežero pakrantės pėsčiųjų ir dviračių taku.

Telšių rajono savivaldybės informacija

(Visited 111 times, 1 visits today)
123456