Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Tarnybinis šuo Zekon rado Švenčionių rajone dingusią moterį

Vilniaus apskr. VPK nuotr.

Vilniaus apskr. VPK nuotr.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato tarnybinis šuo Zekon surado naktį iš namų išėjusią ir artimųjų nesėkmingai ieškotą moterį.

Vasario 19 d. naktį į Švenčionių policiją kreipėsi Sarių seniūnijos gyventojas ir pranešė, kad jo 65-erių metų žmona, serganti cukriniu diabetu, išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo.

Į įvykio vietą išvyko Švenčionių r. policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus postinis Vadim Keiran su vokiečiu aviganiu Zekon. Nuošaliame Sarių seniūnijos kaime pareigūnas kruopščiai apžiūrėjo vietovę – gyvenamąją vietą supo miškas, iki artimiausio namo buvo apie 300 metrų.

Artimieji tegalėjo nurodyti preliminarią moters ėjimo kryptį, tad kinologas, radęs panašius į dingusiosios pėdsakus, jais paleido tarnybinį šunį. Zekon iškart pasileido į artimiausią miško masyvą, tačiau vėl sugrįžo į kaimą. Apie 4 val. maždaug kilometro atstumu nuo namų, tarnybinis šuo aptiko dingusiąją. Moteris buvo sąmoninga, tad medikų pagalbos jai neprireikė. Ji perduota artimiesiems.

Keturkojis pareigūnų pagalbininkas yra suradęs ne vieną dingusįjį ar pasiklydusįjį, dažnai tai būna garbaus amžiaus žmonės ar asmenys su negalia.

Švenčionių rajono policijos komisariato informacija

(Visited 81 times, 1 visits today)
123456