„Tai žavinga!“. Dovilė Kazonaitė ir Šarūnas Šapalas – jaunosios kartos solistai Klaipėdos koncertų salėje

0
185

Dovilė Kazonaitė (sopranas), Šarūnas Šapalas (baritonas), Tadas Motiečius (akordeonas), Rūta Mikelaitytė-Kašubienė (fortepijonas), Birutė Mar (aktorė)

Programa: George Bizet, Jacques Offenbach, Francis Poulenc, Camille Saint-Saëns, Claude Debussy, Gabriel Fauré dainoss ir operų ištraukos, prancūzų poetų eilės

Kviečiame pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į kerinčias prancūzų muzikos harmonijas, pasiklausyti širdį apnuoginančios prancūzų poezijos. Viskas, ką galima pasakyti apie šį koncertą, telpa viename žodyje „žavinga“ / charmant. Tai lengva flirto kibirkštis, svajingas žvilgsnis, ilgesys, meilė…

Dovilė Kazonaitė ir Šarūnas Šapalas – jaunosios kartos solistai, sėkmingai dainuojantys Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei užsienio scenose. Jie atliks kompozitorių G. Bizet, J. Offenbacho, F. Poulenco, C. Saint-Saenso, C. Debussy, G. Faure dainas ir operų ištraukas. Solistams talkins pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė, kuri solo paskambins ir keletą impresionistinių C. Debussy preliudų.

O kokia gi Prancūzija be akordeono garsų? Tadas Motiečius papuoš ne vien dainininkų pasirodymus, bet ir gros solo. Aktorė, poetė bei rašytoja Birutė Mar skaitys prancūzų poetų kūrybą.

Renginio data: Trečiadienis, 2017 m. vasario 8 d.
Renginio pradžia: 18:30
Renginio pabaiga: Trečiadienis, 2017 m. vasario 8 d.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Rima Šimonienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė reklamai
Klaipėdos koncertų salė