Šventinį savaitgalį Šilalės rajone bus ribojamas eismas

0
146

Velykų savaitgalį visoje šalyje dirbs maždaug 3 000 pareigūnų, kurie užtikrins viešąją tvarką keliuose. Ne išimtis ir Šilalės rajonas.

Siekiant išvengti karantino režimo pažeidimų, užtikrinti kuo mažesnį judėjimą bei susibūrimus švenčių metu, nuo šio penktadienio, balandžio 10 d., 20 val. iki balandžio 13 d., pirmadienio, 20 val. Šilalės rajone bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamąją vietą, išskyrus atvejus, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo atlikimo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

 

Šis ribojimas nebus taikomas asmenims, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

Asmenims, turintiems nekilnojamojo turto Šilalės rajone, rekomenduojama su savimi turėti dokumentus, patvirtinančius šį faktą. Dokumentai gali būti nufotografuoti telefone.

Policija pasitelks ir kitas, viešai nematomas technines priemones, kurios taip pat padės kontroliuoti asmenų judėjimą ir suvaldyti situaciją šv. Velykų savaitgalį. Taip pat Šilalės rajone prie kai kurių įvažiavimų bus pastatyti specialūs ženklai, ribojantys įvažiavimą.