Siekti revanšo prieš Jeruzalės “Hapoel” ekipą “Neptūnui” padės ir “Švyturys”

0
38
neptunas
Nuotrauka iš eurocupbasketball.com

Klaipėdos “Neptūno” krepšininkai šįvakar namuose ruošiasi revanšui prieš Jeruzalės “Hapoel” komandą. Į dvikovą su Jeruzalės klubu uostamiesčio aukštaūgiai stos ne tik sustiprinę gynybą, bet ir savo rėmėjų ratą. Ilgametė krepšinio rėmėja bendrovė „Švyturys-Utenos alus“ dar vieneriems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su 2015/2016 m. sezone aukščiausius tikslus LKL ir Europos taurės turnyre keliančia “Neptūno” komanda.

Prieš šio vakaro rungtynes žaidėjai ir vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis nusiteikę kovingai ir pasiruošę bet kokia kaina siekti pergalės. Pasak komandos vyr. trenerio, žaidėjams keliamas tikslas – pademonstruoti pavyzdinę gynybą ir neleisti varžovams pelnyti lengvų taškų. Tikimasi, kad į pergalę padės atvesti ir prieš šalies čempionus Jeruzalės “Hapoel” komandą išvykoje dėl traumos nežaidęs pagrindinis “Neptūno” įžaidėjas Danielis Ewingas.

“Komanda prieš šio vakaro dvikovą su Jeruzalės klubu nusiteikusi revanšui. Dar kartą įvertinome savo žaidimą svečiuose. Stiprinsime kovą po krepšiais, taip pat nekartosime klaidų serijos. Tikimės, kad šio vakaro rungtynėse padės ne tik namų arenos, sienos, bet ir pratęsta ilgamečio krepšinio rėmėjo -“Švyturio” – parama Klaipėdos komandai”, – sako “Neptūno” vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Uostamiesčio aludario paramos miesto krepšinio klubui suma neskelbiama.

„Nepaisant sudėtingų metų visai alaus pramonei, išlaikėme tą patį „Neptūno“ rėmimo mastą kaip ir ankstesniais metais. Esame iš uostamiesčio, todėl rėmėme ir remsime tai, kas yra svarbu miestui, garsina Klaipėdą ir visą Lietuvą. Juk „Neptūnas“ – stiprus geriausių krepšinio klubų trejetuke. Komanda jau įrodė, kad gali įveikti itin stiprias Europos ekipas ir kovoti dėl aukščiausios vietos ant pakylos šalies krepšinio lygoje. Tikime klubu ir neabejojame, kad kartu džiaugsimės dar ne viena pergale ir medaliu“, – teigia “Švyturio-Utenos alaus” generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

Uostamiesčio aludario remiamas Klaipėdos “Neptūnas” antroje pagal pajėgumą Europos krepšinio lygoje siekia garbingai atstovauti Lietuvai ir tapti rimtu priešininku pajėgiausiems Europos klubams kovoje dėl teisės rungtyniauti Eurolygoje. Paskutinėse rungtynėse išvykoje Klaipėdos krepšininkai užtikrintai įveikė itin pajėgių legionierių turinčią Stambulo „Galatasaray“ ekipą.

Aukščiausius tikslus uostamiesčio ekipa sau kelia ir LKL turnyre. Praėjusį sezoną ketvirti likę uostamiesčio krepšininkai šį sezoną pasiryžę kovoti dėl tauriausių medalių.

Bendrovė “Švyturys-Utenos alus” turi gilias krepšinio, kito sporto bei kultūros renginių ir organizacijų rėmimo tradicijas. Klaipėdos komandos ir “Švyturio” draugystė tęsiasi nuo 2008 m. Didžiausias šalies aludaris – ir ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjas.