Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Principinga Lazdijų rajono pareigūnė nepasidavė pagundai ją papirkti

euraiAlytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Iminuteto skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą byloje dėl papirkimo, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Tyrimas pradėtas gavus informaciją, jog Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Viešosios tvarkos transporte skyriaus viršininkas E. P. susitarė su bendrininke Z. S. papirkti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėją. Tyrėjai kyšis buvo siūlomas už tai, kad ši netikrintų pilietės Z. S. vykdomos neteisėtos veiklos, gaminant naminę degtinę ir kad teiktų informaciją apie planuojamus rengti reidus.

Tuo tikslu pareigūnas E. P. iš pilietės Z. S. gavo 200 eurų, o 100 eurų perdavė tyrėjai, vykdančiai teisėsaugos institucijos užduotį. Įtariamasis E. P. buvo sulaikytas, jam pareikštas įtarimas pagal LR BK 22 str. ir 227 str. 2 d. (pasikėsinimas papirkti). Pilietei Z. S. taip pat pareikšti įtarimai pagal LR BK 22 str. ir 227 str. 2 d. .

Atliekant kratą pas pilietę Z. S. rastas didelis kiekis brogos, išimta naminė degtinė. Įtariamoji sulaikymo metu vėl siūlė kyšį Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK pareigūnams, kurie dirbo įvykio vietoje, dėl to Z. S. Lazdijų r. PK pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo bei dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo ir laikymo.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

(Visited 75 times, 1 visits today)
123456