Kaunas
Ketvirtadienis, kovo 28

Penktadienį dvejos lygiosios vienodu rezultatu

Ar jau skaitėte?

minija-mastisPenktadienį sužaistos dvejos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynės, kurios rungtynių baigtys paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje.
Kretingoje „Minijai“ rungtynėse su „Masčiu“  pavyko išplėšti lygiąsias
2:2, kai likus porai minučių iki rungtynių pabaigos pasižymėjo kretingiškių kapitonas Andrius Piekus.
Klaipėdoje rungtynių tarp „Jambo“ ir „Babrungo“ pabaiga buvo ypač įtempta, kaip per teisėjo pridėtą laiką po įvartį įmušė abi komandos – 90
+1-ąją minutę „Babrungą“ į priekį buvo išvedęs Mindaugo Grigučio įvartis, bet 90+3-ąją rungtynių minutę Ernestas Razonas realizuotu 11 metrų baudiniu išlygino rezultatą 2:2.

8 TURAS
Birželio 22 d. (penktadienis)
Kretingos “Minija” – Telšių “Mastis”                          2:2
          statistika
Rungtynes aktyviau pradėję kretingiškiai, jau šeštąją rungtynių minutę surengė puikią ir greitą ataką, kurią po Ramūno Litvino perdavimo iš dešiniojo krašto pasižymėjo puolėjas Ramūnas Grikšas (1:0). Po keletos minučių kretingiškiai sukūrė dar vieną, vos ne identišką ataką, tačiau tąkart Ramūno Grikšo smūgis į vartus buvo netikslus.
„Masčiui“ išlyginti rezultatą
 pavyko įpusėjus pirmajam kėliniui, kai kretingiškiai suklydo perdavinėdami kamuolį, o perėmęs kamuolį Marius Šluta prasiveržė link baudos aikštelės ir smūgiavo į vartus – smūgiuotą kamuolį lietė vienas iš kretingiškių gynėjų ir kiek pakeitęs skriejimo kryptį kamuolys nusileido „Minijos“ vartuose 1:1.
Iki pertraukos
žaidimas buvo išsilyginęs ir tiek viena, tiek kita komanda žaidė gan atvirą futbolą, tačiau sukurti rezultatyvių atakų nesugebėjo.
Antrąjį kėlinį „Mastis“ pradėjo didesne sparta ir kuriam laikui buvo užgulęs „Minijos“ vartus bei atakuojantys žaidėjai atliko bent tris pavojingus smūgius link „Minijos“ vartų.
60-ąją rungtinų minutę telšiečiams pavyko išsiveržti į priekį, kai „Minijos“ vartininką iš kelių metrų nuginklavo Petras Budrys (1:2).
Rungtynių pabaigoje vėl netrūko įsimintinų momentų prie abiejų komandų vartų, tačiau pasižymėti pačioje rungtynių pabaigoje pavyko tik kretingiškiams – po varžovų pražangos, Jurijaus Kurbangalijevo į baudos aikštelę pakeltą kamuolį į „Masčio“ vartus galva nukreipė Andrius Piekus ir išplėšė savo komandai lygiąsias (2:2).

Taip pat skaitykite:  Palanga kviečia pajudėti ­– savaitgalį vyks festivalis “Sportas visiems”

Klaipėdos “Jambo” – Plungės “Babrungas”              2:2           statistika
Klaipėdoje vykusių rungtynių tarp „Jambo“ ir „Babrungo“ komandų pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus ir tik kėliniui baigiantis tiksliu smūgiu į vartus pasižymėjus Donatui Montvidui, į pertrauką komandos išsiskirstė „Jambo“ komandai pirmaujant 1:0.
Antrajame k
ėlinyje plungiškiams pavyko atsistiesti ir 78-ąją rungtynių minutę Martyno Turskio įvartis išlygino rezultatą.
Rungtynės kulminaciją pasiekė per teisėjo pridėtą laiką – 90
+1-ąją minutę pasižymėjusiam Mindaugui Grigučiui  pavyko išvesti „Babrungą“ į priekį (2:1), bet po poros minučių buvo skirtas 11 metrų baudinys į „Babrungo“ vartus, kurį sėkmingai realizavo Ernestas Razonas bei išlygino rezultatą (2:2).