4 C
Kaunas
Penktadienis, balandžio 19

Nei karto svečiams pirmauti neleidę „Palangos Kuršiai“ šventė ketvirtąją pergalę iš eilės

Ar jau skaitėte?

Šios savaitės NKL čempionato kovas „Palangos Kuršiai“ (21-11) užbaigė pergale po nervingos kovos rezultatu 80:76 prieš Telšių „Telšių“ (18-13) komandą! Tai – ketvirtoji Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinių pergalė iš eilės, leidžianti Palangos miesto komandai antrajame turnyro etape ir toliau žygiuoti be suklupimų.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas pasiėmę „Palangos Kuršiai“ pirmojoje pusėje nei karto neleido svečiams iš Žemaitijos sostinės pirmauti bei po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 45:37. Atkakli kova taškas į tašką tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis jų minutėmis. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Telšių“ gynėjas Juozas Balčiūnas taikliu tolimu metimu sušvelnino palangiškių turėtą 74:70 pranašumą iki vieno taško. Gynyboje prieš Mykolą Dieninį prasižengę Žemaitijos sostinės krepšininkai buvo nubausti dviem taikliais metimais, o kitoje aikštelės pusėje varžovų metimą blokavęs Spenseris Mitchellas „Palangos Kuršiams“ suteikė dar vieną progą stoti prie baudų metimo atžymos, kur Jalenas Riley pridėjo tašką (77:73). Likus žaisti 26 sekundes „Telšių“ krepšininkai pasirinko atakuoti iš toli, tačiau Mindaugo Motuzo metimas tikslo nepasiekė, o Aidas Viskontas ir Jalenas Riley tiksliais baudų metimais įtvirtino „Palangos Kuršių“ pergalę po itin atkaklios kovos rezultatu 80:76.

Palangos Kuršiai: Jalenas Riley 30 (6/11 trit., 32 naud. bal.), Spenseris Mitchellas 18 (12 atk. kam.), Mykolas Dieninis 12 (2/2 dvit., 2/3 trit.), Aidas Viskontas 10 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 22, Ignas Razutis 14, Laurynas Kaveckis 12, Juozas Balčiūnas 10.

Kitas rungtynes Palangos miesto komanda žais išvykoje – penktadienį palangiškiai keliaus į uostamiestį, kur susigrums su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Iškart po to, šeštadienį, savo namų arenoje „Palangos Kuršiai“ priims antroje lentelės vietoje besirikiuojantį Šakių „Vytį“.

Daugiau informacijos:

Taip pat skaitykite:  Siaučiantis paukščių gripas nekelia grėsmės žmonių sveikatai