Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Naujos erdvės Zarasų jaunajai kartai: pradėti riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių aikštelės įrengimo darbai

Riedlentė. Nuotrauka iš Thammie Cascales on Unsplash.

Tikriausiai jau ne vienas ir ne viena esate pastebėję ir susidomėję vykdomais darbais prie Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos. Šie darbai susiję su įgyvendinamu projektu „Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos sporto aikštyno įrengimas”, kurio metu buvo planuotas ne tik sporto aikštyno sutvarkymas, bet ir jaunimui skirtos riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių aikštelės įrengimas.

Projektas skirtas išspręsti nepatrauklią aplinką laisvalaikiui leisti ir pagerinti gyvenimo kokybę – sukurti traukos centrą Zarasų miesto P. Širvio agtvėje, darant teritoriją patrauklesnę gyventojams, užtikrinant geresnes gyvenimo sąlygas.

Pagrindiniai darbai šalia esančiame sporto aikštyne jau baigti, tačiau, norint užbaigti vykdomą projektą, liko įrengti 36 m x 12 m dydžio riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių aikštelę.

Kaip jau matyti, šios aikštelės statybos darbai pradėti dar šiais metais. Darbus vykdo UAB „CGS”, su kuria sutartis buvo sudaryta 2018 m. spalio 11 d. Riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių aikštelė turi būti įrengta iki 2019 m. gegužės 31 d., tad tikimės, jog darbai vyks sklandžiai, ir 2019 metų vasarą Zarasų jaunoji karta pasitiks džiugiai, su didesnėmis laisvalaikio praleidimo galimybėmis.

Projektas „Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos sporto aikštyno įrengimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

(Visited 6 times, 1 visits today)
123456