Naujojoje Akmenėje viešėjo Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga

0
66

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, lydimas Seimo nario Valiaus Ąžuolo ir Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo, apsilankė Naujosios Akmenės ligoninėje, Akmenės rajono psichikos sveikatos, Pirminės sveikatos priežiūros, Greitosios medicinos pagalbos centruose.

Naujosios Akmenės ligoninėje su ministru susitikti atėjo ir pulkas akmeniškių, kurie labiausiai pageidavo, kad nebūtų uždarytas vaikų ligų skyrius. Iš A.Verygos atsakymų jie tikisi, kad bent kol kas taip neatsitiks.

Tai, ką pamatė ir išgirdo, ministras apžvelgė susitikime Savivaldybėje, į kurį buvo pakviesti Savivaldybės vadovai, Tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto nariai, rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir visuomenės sveikatos biuro vadovai ir kiti už medicinos reikalus atsakingi asmenys. Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas apibūdino rajono sveikatos reikalų situaciją, Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininkė Zofija Paulikienė pateikė iš anksto suformulauotų prašymų ir įžvalgų dėl medicinos paslaugų prieinamumo rajono gyventojams gerinimo, kiti susitikimo dalyviai diskutavo ne tik apie konkrečius medicinos reikalus, bet ir apie sveiką mitybą.

Jolanta Šiurkuvienė
Savivaldybės administracijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistė