Modernaus interjero tendencijos

0
53
Modernus dizainas. Nuotrauka Vecislavas Popa iš Pexels.

Visos madų tendencijos nuolat keičiasi. Kadangi atsiranda naujų technologijų, idėjų, tobulėja gamyba bei keičiasi kiti rinkos niuansai, interjero tendencijos taip pat nestovi vietoje ir gana sparčiu tempu kinta. Tačiau tuo pačiu nėra labai sudėtinga įsirengti namus taip, kad jie modernūs ir smagūs išliktų ilgesnį laiką. Jeigu atstovausite modernaus interjero tendencijas dabar, didelė tikimybė, kad net prabėgus šiek tiek laiko, jūs išlaikysite gražius, modernius ir praktiškus bei jaukius namus, kuriuose bus malonu leisti laiką. Tad štai jums kelios, pačios ryškiausios ir įdomiausios modernaus interjero tendencijos.

Fototapetai

Fototapetų populiarumas nuolat svyruoja, tačiau niekada nenukrenta labai žemai. Dėl savo universalumo ir tobulėjančių spausdinimo technologijų, fototapetai gali atrodyti tikrai įspūdingai ir dėl to juos nesunku pritaikyti kiekvienuose namuose. Ypač skoningai jie gali atrodyti buto svetainėje, vaiko kambaryje ar jūsų miegamajame. Vonioje ar virtuvėje toks sprendimas ne visada pasiteisins, bet gali būti ir išimčių. Fototapetai nėra brangus sprendimas, juo labiau, kad jų galima įsigyti ir internetu. Užsukite į varle.lt internetinę parduotuvę arba spauskite nuorodą- https://www.varle.lt/fototapetai/ ir išsirinkite!

Įkvepiančios spalvos

Jeigu žiūrėsime į viską labai pragmatiškai, tai spalvų pasirinkimas ir derinimas yra svarbiausias interjero dekoro elementas. Jeigu spalvas pasirinksite teisingai, interjeras atrodys skoningai, gražiai, įdomiai ar net įkvepiančiai. Būtent pastarąją nuotaiką atitinkančios spalvos dabar yra madoje. Tokios spalvos yra pakankamai ryškios, dažniausiai kiek šaltesnės ir nenuplautos. Melsvos, gelsvos (primenančios oranžinę), pilkšvo rudumo ir net gi žalios spalvos dabartiniame interjere lengvai ras vietą.

Kėdės su įspūdingais ornamentais

Kėdės, o ypač gražios kėdės gali labai daug pridėti bet kuriam interjerui. Dabartiniuose interjeruose dominuoja iš medžio gamintos kėdės. Jų formos gali būti labai įvairios, nugludintos ir suapvalintos. Kampuoti dizainai dabar „eina“ nebent į loftus arba studijos tipo apartamentus, tačiau stilingos, aptakios bei į akis krentančios medinės kėdės būna statomos namo prieškambaryje arba valgomajame.

Apvalūs šviestuvai

Apvalūs, kabantys šviestuvai mena retro, Art-Deco, tarpukario laikus. Dabar jie vėl grįžta į madą ir bet kuriame būste gali sukurti itin modernaus, skoningo dizaino vaizdą. Paprastai jų forma kiek primena lašą, o viso kabinamas ne vienas, o keli šviestuvai, kurie būna iš vieno komplekto, tačiau įvairaus dydžio.

Balto medžio sienos

Balta mediena ir baltos medienos apdaila nėra lengviausiai prižiūrima medžiaga, bet ji tikrai atrodo gražiai. Balto medžio akcentai sukuria prabangos bei išskirtinumo. Tokius akcentus be galo mėgsta amerikiečiai, bet jie po truputį ateina ir į Europos namus. Ornamentai bei formos, pagaminti iš balto medžio turi tradicinio rafinuotumo, kuris labai tinka priemiesčio name arba dideliame Senamiesčio bute. Be abejonės, kokiame nors lofte arba modernaus stiliaus kotedže tokie sprendimai sunkiau atras vietą, bet kitur derės kone idealiai.