Kaunas
Penktadienis, balandžio 19

Miesto gimnazijų futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto gimnazija

Ar jau skaitėte?

siauliai-sales-futbolasVasario 12 dieną Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos sporto salėje vyko Šiaulių miesto gimnazijų futbolo turnyras „Simono Daukanto gimnazijos 5X5 futbolo taurė“. Tradicinį sporto renginį organizavo gimnazijos kūno kultūros mokytojai Sigitas Polekas ir Raimundas Jaseliūnas. Turnyre dalyvavo Didždvario, ŠU, Simono Daukanto gimnazijų ir Šiaulių profesinio rengimo centro komandos. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad tarpusavyje žaidžia ŠU – ŠPRC ir Simono Daukanto – Didždvario komandos.

Pirmosios komandų poros nugalėtoja tapo Šiaulių universiteto gimnazija, įveikusi Šiaulių profesinio rengimo centro komandą rezultatu 13-3. Antrosios komandų poros nugalėtoja tapo Simono Daukanto gimnazijos komanda, priešininkus lengvai įveikusi rezultatu 11-0. Pralaimėjusios komandos (ŠPRC ir Didždvaris) kovojo dėl III vietos. Rezultatu 7-3 varžybas laimėjo Šiaulių profesinio rengimo centro komanda. Dėl nugalėtojų taurės finale susitiko mūsų gimnazijos ir Šiaulių universiteto gimnazijų futbolininkai. Atkaklią kovą (7-4) laimėjo svečiai, jiems ir buvo įteikta „Simono Daukanto gimnazijos 5X5 futbolo taurė“. Šiame futbolo turnyre dalyvavo miesto meras J. Sartauskas, kuris laimėtojams įteikė taurę ir visus susirinkusius pasveikino su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena.