Kaunas
Šeštadienis, balandžio 20

Marijampolės tinklinio komanda LTF taurės varžybose iškovojo trečiąją vietą

Ar jau skaitėte?

Martynas LynikasSavaitgalį Raseiniuose vyko Lietuvos tinklinio federacijos „Didžiosios taurės” finalinis keturių komandų turnyras. Marijampolės „Sūduvos” tinklininkai 1:3 (18:25, 17:25, 25:16, 19:25) pralaimėjo Raseinių „Norvelitai” bei 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 13:25) Šiaulių „Elga Master-Idea”. Lemiamose rungtynėse dėl trečiosios vietos „Sūduva” lengvai 3:0 (25:17, 25:18, 25:20) nugalėjo Gargždų „SC”. Marijampolės komandoje geriausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Martynas Lynikas. LTF „Didžiąją taurę” trečius metus iš eilės iškovojo Šiaulių „Elga Master-Idea” finale 3:1 (25:13, 25:23, 18:25, 25:23) nugalėję „Norvelitą”. Taurės varžybomis „Sūduva” užbaigė 2015 metus, kurie buvo sėkmingiausi Marijampolės tinklinio istorijoje: pirmą kartą laimėtas Lietuvos čempionatas, pirmą kartą LTF taurės varžybose iškovota trečioji vieta.

Artimiausias Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rungtynes „Sūduva” žais 2016 metais sausio 9 d. Kelmėje su vietos „Etoviu” ir sausio 10 d. Marijampolėje su Vilniaus „VGTU”.