Kaunas
Ketvirtadienis, kovo 28

Lietuvos regbininkai olimpinės atrankos starte sutriuškino rumunus

Ar jau skaitėte?

regbisLietuvos regbio-7 rinktinė galingai pradėjo olimpinį atrankos turnyrą Portugalijoje. Lietuvos komanda pirmajame B grupės susitikime šeštadienį 29:7 (12:7) sutriuškino Rumunijos ekipą.

Lietuvos regbininkai dar kartą įrodė, kad yra verti žaisti aukščiausiame Europos lygyje ir dominavo prieš rumunus nuo rungtynių pradžios. Po Jono Mikalčiaus ir Domanto Bagužio atakų bei Dovydo Taujansko realizacijos smūgio mūsiškiai pirmavo 12:0. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje rumunai pirmą ir paskutinį kartą rezultatyviai užbaigė ataką, antrajame kėlinuke Lietuvos regbininkai įgijo įtikinamą pranašumą.

Antrajame kėlinyje du kartus kamuolį įskaitiniame plote prispaudė Vytaras Bloškys, sykį – D. Bagužis. Dar du taškus pridėjo D. Taujanskas.

Antrajame susitikime 17 val. 28 min. lietuviai žais su latviais. Edmundo Ščavinsko treniruojami latviai pirmosiose rungtynėse 5:31 neatsilaikė prieš Vokietijos rinktinę.

Olimpiniame atrankos turnyre žaidžia 12 komandų, suskirstytų į tris grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupės komanda ir dar dvi geriausios iš užėmusių trečiąsias vietas.

Į pasaulio atrankos turnyrą, kuris kitais metais vyks Honkonge, pateks trys stipriausios turnyro komandos.

Taip pat skaitykite:  Biržų rajono savivaldybės biudžeto 2015 metų pajamų planas įvykdytas 100,4 proc.