Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kokio dydžio sekciją rinktis?

Sekcijos neabejotinai yra populiariausių svetainės baldų, o gausus jų asortimentas suteikia galimybę išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį variantą. Dėl šios priežasties sekcijas galima rinktis pagal daugybę įvairių parametrų: spalvą, stilių ar tinkamiausią tipą. Vis dėlto, svarbiausias kriterijus yra sekcijos išmatavimai, kadangi nuo jų priklausys visas kambario išplanavimas. Į kokius aspektus tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Kambario dydis

Nuo kambario dydžio ir išplanavimo priklausys, kiek vietos galėsite skirti sekcijai, tad iš anksto turėtumėte apgalvoti, kur stovės visi kiti baldai ir kiek erdvės galite palikti šiam gaminiui. Tais atvejais, kai vietos nėra itin daug, verčiau rinktis siauresnį variantą, kad šalia sekcijos prie sienos galėtumėte pastatyti ir daugiau baldų ar pageidaujamos įrangos. Vis dėlto, jeigu sekcijai erdvės galite skirti daugiau, vertėtų pagalvoti apie platesnę sekciją, kuri tuo pačiu bus ir kur kas talpesnė.

Atkreipkite dėmesį ir į sekcijos aukštį – kai kurie baldai yra itin aukšti, tad jeigu kambario lubos yra žemesnės, turėtumėte įsitikinti, ar pasirinktas gaminys lengvai tilps šioje erdvėje. Žemesnės sekcijos viršų taip pat galėsite išnaudoti kitiems daiktams susidėti, tad pravartu apgalvoti, kokie daiktai joje bus talpinami. Platus sekcijų asortimentas siūlomas Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Sekcijos paskirtis

Koks sekcijos dydis bus tinkamiausias, priklausys ir nuo to, kam šis baldas bus naudojamas. Tuomet, kai sekcija bus tik žavinga interjero detalė, galite rinktis mažesnius išskirtinio dizaino baldus, ar priešingai – pagalvoti apie dėmesį traukiančią didelę sekciją. Tokiais atvejais vertėtų atkreipti dėmesį, kad sekcija turėtų pakankamai daug lentynėlių ar stiklinių durelių – čia sudėję įvairius suvenyrus ar knygas, sukursite jaukią ir modernią kambario atmosferą.

Vis dėlto, sekcijos svetainėje dažnai naudojamos ne tik dėl grožio – didelis stalčių ir lentynų skaičius suteikia galimybę šiame kambaryje laikyti ir kitus daiktus, kurie saugiai pasislepia už neperšviečiamų durelių ir dėl to nekenkia estetinei patalpos išvaizdai. Tad jeigu ir Jūs ieškote sekcijos, kuri būtų iš tiesų funkcionali, vertėtų pagalvoti apie didesnį baldą ar įsigyti sekciją su spinta – toks variantas galės atstoti ir nedidelę drabužinę.

Sprendimai mažesnėse erdvėse

Pasirinkti tinkamą sekcijos dydį dideliame kambaryje – ganėtinai paprasta, tačiau kur kas sudėtingesnė užduotis laukia tais atvejais, kai erdvė yra pakankamai ribota. Vis dėlto, alternatyvų atrasite net ir tuomet, jeigu norėsite rinktis didesnę sekciją – šiuo atveju vertėtų prisiminti, kad pakabinami baldai optiškai šiek tiek didina erdvę. Tad net ir tarp platesnių ar aukštesnių surasite ne vieną žavingai atrodančią pakabinamą sekciją, kuri tikrai neapkraus patalpos erdvės. Mažesniame kambaryje svarbus ne tik sekcijos dydis, bet ir jos spalva, todėl nesuklysite pasirinkę šviesesnius atspalvius, kurie suteiks patalpai lengvumo įspūdį.

Nepamirškite atsižvelgti ir į kitus kambaryje esančius baldus – tai aktualu ir kalbant apie sekcijos dydį, ir apie stilistinius sprendimus. Harmoningas ir vientisas dizainas leis sukurti malonų interjerą nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra Jūsų svetainė ar kitas kambarys, o kadangi sekcijų pasirinkimas iš tiesų yra pakankamai platus, tinkamiausio baldo pasirinkimas tikrai nepareikalaus daug laiko resursų.

(Visited 83 times, 1 visits today)
123456