Ko gero patikimiausias automobilių remontas Utenoje

0
97

Automobilių remontas Utenoje – viena iš mūsų įmonės Transigva teikiamų paslaugų. UAB Transigva įkurta 1997 metais Utenos rajono savivaldybėje. Dabar pagrindinė mūsų veiklos sritis – krovininių automobilių serviso paslaugos. Remontuojame variklius, pavarų dėžes, tachografus, važiuoklės reduktorius. Taip pat teikiame ratų montavimo, greičio ribotuvų remonto bei įrengimo, tachografų remonto, patikros, oro vėsinimo sistemos Ebercool montavimo paslaugas.

Remontuojame žinomiausių markių automobilius: VOLVO, MAN, MB, SCANIA, DAF, IVECO, RENAULT.

Iš tiesų, mūsų paslaugų spektras yra itin platus. Teikiame nuotekų išvežimo, krovinių pervežimo Lietuvoje, įvairius suvirinimo darbus bei draudimo paslaugas (padedame suremontuoti automobilius po auto įvykių).

Neseniai, 2015 metais, praplėtėme savo paslaugų spektrą – pradėjome teikti  daužtų automobilių remonto ir senų automobilių restauravimo paslaugas.

Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie lengvųjų automobilių servisą.

Jeigu automobilis pateko į avariją ar iškilo mažesnių problemų – įlenkėte kėbulą, nubraukėte dažus, reikia pašalinti rūdis ir pan. – kreipkitės į savo srities profesionalus, kurie dirba UAB Transigva.

Daužtų automobilių remontas apima šiuos darbus: kėbulo tampymo, geometrijos atstatymo, skardų bei aliuminio detalių lyginimo, detalių keitimo, automobilių paruošimo dažymui.

Avarijų metu dažniausiai pažeidžiami automobilio apšvietimo elementai, pakabos dalys, kėbulas. Visa tai ne tik gadina transporto priemonės estetinę išvaizdą, bet ir gali turėti įtakos sklandžiam jo eksploatavimui, eismo saugumui. Taigi prieš kur nors važiuojant būtinai reikia pasirūpinti, kad automobilis būtų techniškai tvarkingas.

Iš tiesų, autoįvykio metu dažnai pažeidžiamas automobilio dažų sluoksnis, kuris, norint, kad neatsirastų rūdžių, turi būti  atstatytas kuo greičiau. Išspręsti šią problemą padės automobilio dažymas specialioje kameroje, kuri užtikrina, jog transporto priemonės kėbulas būtų idealiai lygus bei tolygios spalvos. Profesionalūs automobilių dažymo specialistai parinks geriausiai tinkančią spalvą taip tiksliai, kad atrodys, jog kėbulas niekada nebuvo perdažytas. Spalva parenkama pagal šalia esančios dažomos detalės spalvą.

Labai svarbi užduotis – tinkamai paruošti automobilio kėbulą prieš dažymą, nes nuo to priklauso galutinis dažymo rezultatas. Atliekama smėliavimo procedūra, siekiant užkirsti kelią korozijai, naudojami specifiniai glaistai bei gruntai.

Taigi jei kilo problemų dėl automobilio ar kitos transporto priemonės gedimų, kreipkitės į mūsų įmonės specialistus, kurie turi ilgametę įvairių transporto priemonių remonto patirtį, dirba atsakingai, kruopščiai, kokybiškai, pasitelkdami naujausią įrangą.

Automobilių remontas Utenoje – paslauga, kuri šio miesto gyventojams ir svečiams leidžia pamiršti rūpesčius dėl automobilio gedimų. Visą nemalonų darbą už Jus atliks patyrę meistrai, o Jums teliks mėgautis vairavimu bei nepriekaištinga automobilio išvaizda ir veikimu.

Įmonės Transigva servisas Utenos mieste – kokybė, profesionalumas, naujausia įranga ir prieinamos kainos.