Kaip pasirinkti pledą?

0
168

Tokia smulkmena kaip pledas pasirenkama įvertinus nemažai kriterijų. Juk tai daiktas, kuris ne tik puošia namus, tačiau ir suteikia galimybę maloniai susisukus į jį žiūrėti vakare filmą. Nostra.lt siūlo labai platų pledų pasirinkimą, tačiau dažniausiai plati pasiūla ne gelbsti, tačiau glumina. kuris yra geriausias?

Jūsų dėmesiui – keli patarimai, kurie padės rasti pledą ne tik šaltiems žiemos vakarams, tačiau malonioms vasaros dienoms. Svarbiausia yra žinoti savo poreikius. Tuomet paprasčiau rasite tai, ko ieškote.

Taigi, pledai pirmiausia pasirenkami pagal savo poreikius. Vieni labiausiai tinka šaltais žiemos vakarais, kadangi jų sudėtyje yra vilnos, tad jie pasižymi šaldančiu poveikiu. Tuo tarpu medvilniniai labiusiai tinka šiltesnėmis dienomis. Nors jie taip pat šildo, tačiau nėra nei tokie stori, nei tokie patvarūs kaip kad vilnoniai. 

Bet kuriuo atveju – geriausia rinktis natūralaus audinio pledus. Jie netik gražiau atrodo, tačiau ir kur kas ilgiau tarnauja, priežiūra paprastesnė. 

Nepagrįstai vilnoniai pledai siejami su šiurkštumu. Tikrai ne. Šiais laikais rinkoje parduodami pledai yra labai malonūs odai, puikiai tinka tiems, kurie turi ne tik jautrią odą, tačiau skundžiasi ir alergijomis.

Taip pat vis dažniau pasirenkami lininiai pledai, kurie labiausiai mėgstami vasaros metu. Kadangi jie padeda išvengti prakaitavimo – su jais bus šilta, tačiau ne per karšta. Jie dažniausiai naudojami šaltais vasaros vakarais, kurie leidžia lauke prie laužo. Žinoma, vertinamas ir labai platus spalvinis pasirinkimas, kadangi pledų daug, jie labai skirtingi, tad esame tikri, kad rasite tai, kas Jums tinka.

Medvilniniai pledai taip pat labai puikiai tinka kūdikiams, kadangi jie šildo ir tuo pačiu yra labai malonūs odai. Kadangi kūdikiai dažniausiai turi jautrią odelę – nealergizuojantis pledas yra labai svarbus.

dažnai nuvertinami poliesterio pledai taip pat yra geras pasirinkimas. daugelis jų nemėgsta, kadangi eigia, kad sintetiniai audiniai žalingi odai. visgi, šio tipo pledai yra labai patvarūs tad ilgai tarnauja. kadangi jie yra ypač tvirti – puikiai tinka ir vaikams kurie dažnai žaisdami netyčia suplėšo aplink juos esančius daiktus.

dėmesio sulaukia ir akrilo pledai, kurie vertinami dėl ypač paprastos priežiūros bei ilgaamžiškumo.