Išimami dantų protezai, o gal implantai? Kas geriau?

0
44

Žmonės, kurie yra netekę didžiosios dalies ar net visų dantų, ne tik turi pasirūpinti, kad būtų atstatyta šypsena, bet ir atsakyti sau į labai svarbų klausimą: ką rinktis – išimamus dantų protezus, o gal implantus? Ir iš tiesų – dantų protezai bei implantai pareikalaus jūsų dėmesio renkantis. Na, o, kad apsispręsti būtų lengviau, atkreipkite dėmesį į šias įžvalgas. 

Išimami dantų protezai – daugiau diskomforto

Nors prieš 15 – 20 metų išimami dantų protezai buvo dažnas pasirinkimas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiandien galimybė atkurti šypseną šiuo būdu, sudomina vis mažiau žmonių. Ir, nieko keista, kodėl taip yra: išimami dantų protezai pacientą privers jausti daugiau diskomforto: gali kilti burnos ertmės nubrozdinimų, atsirasti smulkių žaizdelių, o kramtymo funkcija nebus atkurta 100 proc. Be to, gali kilti sunkumų, norint ištarti kai kuriuos žodžius, taip pat verta pabrėžti, kad išimamus dantų protezus reikia prižiūrėti itin kruopščiai, o tai pareikalauja laiko. Kita vertus, dantų protezavimas šiandien apima ir daugiau sprendimų nei vien tik išimamus protezus. Daugiau informacijos apie dantų protezavimą rasite https://juozas.dental/dantu-protezavimas.

Dantų implantacija – norintiems taupyti laiką ir išvengti nepatogumų

Implantavimas – procesas, kurio metu įsriegiami implantai, pakeičiantys danties šaknį. Taigi, šiuo būdu atkurtų dantų nereikia išimti, o tai neabejotinai reiškia ir paprastesnę priežiūrą, o taip pat  ir daugiau komforto naujosios šypsenos savininkui. Maisto likučiai nesikaupia taip greitai, kaip atkūrus dantis išimamais protezais – implantais atkurti dantys prižiūrimi taip, kaip savi. Atkuriamas visiškas kramtymo efektyvumas, o nusprendus pasirinkti cirkonio keramiką, bus gaunamas ir estetiškas, natūralus vaizdas. Aukščiausios kokybės dantų implantavimas yra atliekamas ir odontologijos klinikoje Juozas dental

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad dantų implantavimas yra geresnis pasirinkimas nei išimami dantų protezai, kadangi bus užtikrinta paprastesnė, mažiau laiko reikalaujanti priežiūra; visiškai atstatyta kramtymo funkcija; be to, naujosios šypsenos savininkas išvengs nubrozdinimų  ir smulkių žaizdelių burnos ertmėje bei sunkumų tariant tam tikrus žodžius. Nauja šypsena – puiki investicija, tačiau tam, kad ji pateisintų jūsų lūkesčius, būtina tinkamai pasirinkti. Tai, jei sprendžiate klausimą, kam teikti pirmenybę, akivaizdu, kad implantai yra geresnis pasirinkimas.