Darbą pradėjo Tryškių kultūros centro direktorius

0
139
Tryškių kultūros centro direktorius E. Einikis. 

Tryškių kultūros centro direktorius E. Einikis.

Tryškių kultūros cento direktoriaus pareigas pradėjo eiti dvidešimt septynerių metų Egidijus Einikis. Su naujuoju vadovu susitiko Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, jo pavaduotojas Kęstutis Gusarovas ir Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė. Susitikimo metu aptartos Tryškių seniūnijos kultūrinio gyvenimo aktualijos ir perspektyvos.

Egidijus Einikis baigė Telšių muzikos mokyklą, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – trimito specialybę, magistro laipsnį įgijo Vytauto Didžiojo universitete.

Specialistas turi įvairaus darbo patirties: dirbo Kazlų Rūdos kultūros centro pučiamųjų orkestro „Atžalynas“ vadovu, Telšių muzikos mokykloje mokytoju, Upynos kultūros centre mėgėjų meno vadovu ir meno vadovu. Užėmęs Tryškių kultūros centro direktoriaus pareigas, puse etato liko dirbti ir Upynoje.

Saulius Urbonas, Kęstutis Gusarovas ir Danutė Mažeikienė susitikime su Egidijumi Einikiu apžvelgė Tryškių seniūnijos kultūrinio gyvenimo užkulisius, tradicijų tęstinumą ir naujų idėjų įgyvendinimo galimybes.

Šešiolika metų muzikos besimokęs Egidijus Einikis jau turi viziją Tryškių kultūros gyvenimo gerinimui: „Į kultūrinę veiklą įtrauksiu mokyklą, seniūnijas, bendruomenes, pavienius žmones. Organizuodamas renginius, atsižvelgsiu į įvairaus amžiaus gyventojų poreikius“. Tryškiškiams ir kitiems rajono gyventojams muzikas žada pristatyti savo programą, o organizuojamiems renginiams intensyviai ieškoti rėmėjų.

Tryškių kultūros centro kolektyve – 7 asmenys. Egidijus Einikis tikina, jog vienas iš pirmųjų jo darbų – užtikrinti, kad darbuotojai tinkamai atliktų savo pareigas ir tuo pačiu realizuotų save.

„Džiaugiuosi, jog perspektyvūs jaunuoliai grįžta gyventi ir dirbti į gimtąjį Telšių rajoną“, – po susitikimo su Tryškių kultūros centro direktoriumi sakė Saulius Urbonas, – „Kultūros centro veikla – seniūnijos ir viso rajono kultūrinio gyvenimo veidrodis. Tikiuosi, jog naujasis Tryškių kultūros centro direktorius savo idėjomis ir patirtimi pagyvins mūsų rajono kultūrinį gyvenimą“.

Skaistė Sadonytė
Juridinio, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vyr. specialistė