Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Mano miesto odontologijos klinika – kokybiškos paslaugos už Jūsų mėgstamą kainą

Vilniuje įsikūrusi Mano miesto odontologijos klinika – moderni moderni klinika, kurioje dirba profesionalūs odontologijos specialistai, pacientams siūlantys kokybiškas odontologijos paslaugas. Mūsų gydytojai savo žinias nuolat gilina įvairiuose seminaruose bei stažuotėse, susipažįsta su naujausiomis technologijomis, kurias naudoja dantų gydymui. Garantuojame, kad mūsų klinikoje taikomos moderniausios gydymo technologijos, moderni įranga, kuri leidžia pasiekti maksimalius gydymo rezultatus. Juk pacientai mums patys svarbiausi, todėl darome viską, kad patenkintume jų poreikius ir galėtume pasiūlyti aukščiausią paslaugų kokybę.

Mano miesto odontologijos klinikoje atliekamos visos dantų gydymo, protezavimo bei implantavimo procedūros:  burnos higiena, silantavimas, vaikų dantų gydymas, dantų balinimas, endodontinis gydymas, dantų implantavimas, dantų protezavimas,  dantų plombavimas, fluoro aplikacijos.

Kvalifikuoti gydytojai-odontologai suteiks reikiamą informaciją, konsultuos bei, atsižvelgdami į Jūsų situaciją,  paskirs tinkamiausią gydymo būdą. Tikrai galite pasitikėti mumis, nes esame patikimi, pacientų mėgstami ir profesionalūs. MMKLINIKA – vieta, kur svajonės turėti sveikus dantis, nevaržomai šypsotis ir žavėti aplinkinius sniego baltumo šypsena tampa realybe.

Plačiau supažindinsime su keliomis mūsų klinikoje atliekamomis procedūromis.

Viena iš jų yra dantų vagelių silantavimas. Danties kramtomasis paviršius yra išvagotas vagelių bei duobelių. Procedūros metu gilios vagelės ir duobelės užpildomos skysta medžiaga – silantu. Tuomet vagelės tampa plokštesnės, jose nebeužsilaiko maistas. Be to, ši procedūra gali sumažinti karieso atsiradimo riziką net iki 70-90%. Ji atliekama vaikams ir paaugliams.

Dantų protezavimas mikroprotezais. Mikroprotezai – tai ant dantų paviršiaus dedami kompozito, aukso ar keramikos užklotai. Šis dantų taisymo būdas yra ilgalaikiškesnis nei įprastos plombos ir mažiau nusidėvi.

Protezavimas ant implantų. Implantavimas yra pažangiausias būdas atstatyti natūralią, estetiškai patrauklią šypseną netekus danties. Implantais gali būti atkuriamas vienas ar keli dantys, ant kurių fiksuojami išimami arba neišimami protezai. Jis leidžia išsaugoti šalia esančius dantis nes jų nereikia šlifuoti, todėl jie nepažeidžiami.

Negyvų dantų balinimas – procedūra, kurios metu negyvi dantys balinami iš vidaus. Procedūros metu į specialiai paruoštą danties vainiko ertmę įdedama balinamoji medžiaga, kurią gydytojas-odontologas uždaro laikinu užpildu. Balinamoji medžiaga laikoma ir keičiama atsižvelgiant į individualius paciento poreikius, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Negyvų dantų balinimas leidžia užtikrinti akinančiai baltą šypseną net ir negalint džiaugtis idealia dantų būkle (negyvi dantys negadina baltos šypsenos savo išsiskiriančia spalva).

Mano miesto odontologijos klinika – geriausia vieta tiems žmonėms, kurie nori džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis, žavėti aplinkinius akinančiai balta šypsena. Jeigu norite būtent to, kreipkitės į mus ir tikrai nenusivilsite. Mūsų kvalifikuoti odontologai pasirūpins, kad įvairios dantų problemos liktų praeityje ir vėl galėtume džiaugtis gyvenimu be dantų skausmo ir diskomforto dėl netobulos jų išvaizdos.

(Visited 13 times, 1 visits today)